postersiparis.com’da önceliğimiz, müşterilerimizin memnuniyeti olduğu için, sipariş vermeden önce dilediğiniz ürün için ücretsiz tasarım talebinde bulunabilirsiniz. Bu süreç yaklaşık olarak 24 saattir, Size mail ile gönderilen ürün tasarımını beğendiğiniz taktirde sipariş verebilir, dilerseniz sipariş vermekten vazgeçebilirsiniz. Siparişiniz için ödeme yaptıktan sonra 1-2 günlük baskı ve kargolama süreci başlar.

Sipariş öncesi ücretsiz tasarım talep etme hakkınız olduğu için, ürünü teslim aldığınızda sürprizle karşılaşmazsınız. Fakat ürün kargoda hasar görmüş ise postersiparis.com güvencesi ile ücretsiz olarak yenisi gönderilir.

Fotoblok, arasında hafif ve sert bir katman bulunan, iki tarafı parlak karton şeklinde değişik kalınlıklarda bir kırtasıye malzemesidir.
Fotomagix’ten fotobloklu poster siparişi verdiğinizde, görsel önce 1.kalite fotoğraf kağıdına baskı yapılır, daha sonra fotoblok üzerine yapıştırılır. Poster gibi kıvrılmadığı için ekstra bir ek yapmadan, sipariş sırasında göndereceğim çift taraflı bantlar yardımıyla duvara veya sert zeminlere yapıştırabilirsiniz.

Bu konu ile daha detaylı bilgiyi fotoblok nedir? sayfamızda bulabilirsiniz