Gönderim & Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Her ürünün sayfasında “sıkça sorulan sorular” kısmında ürünlerin hazırlanma ve kargoya teslim edilme süreci ile ilgili bilgi paylaşılmaktadır. Detaylı bilgi için bize siparis@postersiparis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Firma olarak;

Haftaiçi 12:00‘ye kadar

ödemesi alınmış ve tasarım onayı alınmış siparişler aynı gün ya da en geç bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinizde size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-48 saat içerisinde ulaşmaktadır.

Hasarlı & Kırık Ürün

Hediyenizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.

Tüm ürünler için, sipariş vermeden önce ücretsiz taslak çalışma talep etme hakkınız vardır. Bu taslak çalışmayı e-mail ortamında aldıktan sonra sipariş vermek veya vermemek konusunda karar sizindir. Sipariş verdiğinizde size gönderilen tasarımı da kabul etmiş olursunuz. Ürün baskısı bu tasarım ile yapılacağı için, ürün size geldikten sonra tasarım ile ilgili değişiklikleri ekstra ücret karşılığında veya yeni bir ürün olarak yapılacağını unutmayın

Ürünlerimizi sert karton kutular veya korunaklı ambalaj ile göndermemize rağmen taşınması esnasında oluşacak hasarlar için firmamız size yenisini ücretsiz olarak göndermeyi tahahhüt eder.